Освітньо-виховний процес

В ясла-садку №8 «Іскорка» з 28.03 по 01.04.16 р. пройшов Тиждень здоров’я.

В плані заходів його проведення були передбачені різні форми роботи з дітьми, педагогами і батьками. А саме: міні-заняття, бесіди, дидактичні ігри, спортивні години, ігри-роздуми, розваги ( і за участі батьків теж), вивчення прислів’їв, приказок про здоров’я, читання казок, оповідань.

Метою заходів, проведених як з дошкільнятами так і з колективом, було сприяння усвідомленню цінності здоров’я,  необхідності дотримуватися здорового способу життя і вдосконалення відповідних здоров’язбережувальних навичок.

В рамках Тижня здоров’я вихованці старших груп побували на екскурсії у дитячо-юнацькій спортивній школі.

Закінчився Тиждень здоров’я проведенням “Веселих стартів» для педагогів. У змаганнях прийняли участь дві команди: «Оба-на», «Ля-ля-фа». Звичайно ж перемогла дружба!

До вашої уваги невеличкий фото звіт.

10.02.2014 року в нашому дошкільному закладі відкрито нову, одинадцяту, групу "Зернятко"  Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж зі свята-відкриттяа -