Ясла-садок № 8 "Іскорка" м.Каховка Херсонська область

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Каталог детсадов Украины: отзывы родителей, полезные статьи о дошкольном воспитании, рекомендации психологов

Підготовка до міського фестивалю дитячого малюнку «Барвограй»

24 лист. 2020

Підготовка до міського фестивалю

дитячого малюнку «Барвограй»

У ясла-садочку №8 «Іскорка» з року в рік зростають талановиті діточки. Тож, готуючись до міського фестивалю дитячого малюнку «Барвограй» за темою «Світ очима дітей», 19 листопада було проведено відбірковий тур серед обдарованих вихованців. У ньому прийняли участь представники груп старшого дошкільного віку. Переможцями стали Дякова Єва (вихованка групи «Соняшник») і Галкіна Поліна (вихованка групи «Кульбабка»). Саме їх роботи будуть представлені на фестивалі «Барвограй» від «Іскорки».

Побажаємо дівчаткам подальших успіхів!