Ясла-садок № 8 "Іскорка" м.Каховка Херсонська область

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Каталог детсадов Украины: отзывы родителей, полезные статьи о дошкольном воспитании, рекомендации психологов

Напередодні Дня Збройних сил України

7 груд. 2020

Напередодні Дня Збройних сил України

Напередодні Дня Збройних сил України в старших групах ясла-садка №8 «Іскорка» пройшли бесіди «Армія – наша захисниця» з метою розширення знань дітей про державне свято. Діти переглянули відеоролики про військові професії, військову техніку. Були проведені міні фізкультурні розваги інструктором з фізкультури Дем’яненко І.С. «Хочеться хлоп’ятам в армії служити» в групах «Сонечко» та  «Пролісок». Упродовж дня дошкільнята грали в дидактичні ігри, слухали вірші, розглядали ілюстрації про військову службу, вивчали прислів’я та приказки про хоробрість, сміливість, малювали Голуба Миру.  А ще діти розмірковували над питанням: «Навіщо потрібна армія країні?».