Сторінка логопеда

Конюшенко                                               Туренко

Галина Сергіївна                                 Тетяна Вікторівна

Головним завданням

діяльності вчителя-логопеда є планування і здійснення навчально-корекційної роботи з вихованцями, які мають недоліки мовленнєвого розвитку.

Логопед повинен уміти

точно діагностувати мовленнєві порушення, володіти прийомами та методами їх усунення і корекції, проводити профілактичну роботу з попередження, володіти спеціальними методами навчання дітей з мовленнєвими розладами.

Специфічним для такого педагога є те, що він одночасно виконує психологічну

і педагогічну корекцію.

Методичне об'єднання вчителів-логопедів

Методичне об'єднання вчителів - логопедів ЗДО міста на тему: “Застосування інноваційних технологій і методик у корекційній роботі з дітьми з порушеннями мовлення”.

Заходи:

1. Перегляд відеопрезентації роботи вчителів - логопедів закладу : “Країна Логопедії ясла - садка “Іскорка””.(Лук'янова С.В, вихователь - методист.).

2. Використання інноваційних технологій. Прийомів та методів в роботі вчителя - логопеда (виступ). (Конюшенко Г.С., вчителька - логопединя ).

3. Перегляд заняття “У пошуках Дерева Знань” в старшій логопедичній групі √3 “Веселка”. (Конюшенко Г.С., вчителька - логопединя).

4. Масаж ложками. Міні - практикум з переглядом відеоролика. (Барановська Т.М., Виховатуль середньої логопедичної
групи √4 “Пролісок”).

5. “Їжачок і бурячок”. Перегляд драматизації за мотивами казки М.Стельмаха. (Вчителька - логопединя Конюшенко Г.С., Бісага С.А., Хотян Т.В., вихователі групи старшої логопедичної групи √3 “Веселка”).

6. Міні - практикум. Кріотерапія “Які цікаві ігри з льодом”. (Бісага С.А., вихователь групи старшої логопедичної групи √3 “Веселка”).

7. Виставка посібників.(Конюшенко Г.С., вчителька - логопединя).

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, люди на сцене и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

Відкрите заняття

На передодні чергової атестації педагогічних кадрів в я/с № 8 "Іскорка" пройшов Тиждень творчості педагогів, що атестуються. Своїми наробками під час Тижня поділилася Туренко Т.В. вчитель-логопед . В ході підгрупового заняття "Подорож до казкового замку" (на базі середньої логопедичної групи №3 "Пролісок") логопед показала цікаві форми і прийоми роботи з дітьми-логопатами.Зокрема використання нових технологій, як от масаж за допомогою чайних ложок, прищіпок. Проводилися з дітьми ігри з льодом (кріотерапія), камінцями Марблс. В ігровій формі дошкільнята закріпляли правильну вимову звуків [c], [ш], вчилися визначати їхнє місце в словах, розвивали силу голосу, дрібну моторику. Дітям було цікаво, адже потрапити до казкового замку вони змогли завдяки незвичайним ключикам, які отримали, виконавши завдання чотирьох пір року.

/Files/images/lineechka45.gif