Група "Ромашка"

Режим роботи 7.00 - 18.30

Ми  ромашечки  маленькі,

Ось такі всі  чепурненькі,

Вже прийшли в дитячий сад

Всі науки пізнавать.

Кожного ранку група «Ромашки» радо вітає своїх маленьких вихованців. «Діти – це квіти життя», -  говорить відома приказка. Як чарівні квіти ромашки, поглинають поживні речовини з грунту, так  діти нашої групи отримують нові знання, з цікавістю відкривають для себе цей чудовий світ. Вихователі – це жовтенька серединка, а діточки – це запашні пелюсточки. Ми намагаємось кожен день дитини, проведений у нас , перетворити на свято, бо вік у них найніжніший . А допомагає нам у цьому гра, бо граючись найлегше і найцікавіше пізнається світ. Понад усе прагнемо, щоб маленьким вихованцям жилося добре, аби кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з малятами починається з доброзичливих усмішок  один одному. А далі ми подорожуємо  у світ природи, світ сенсорики, світ повний цікавих знань. Діти пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один  одного привітно, жити в дружбі та злагоді.  Нам є чим пишатися, бо до нас діти йдуть із радістю.  А це – найвища нагорода за нашу працю.

Отак і живемо однією дружньою сім'єю!

Вихователі: Парасунько Наталя Василівна, Зикринець Світлана Анатоліївна

Пом. вихователя: