Новини групи "Ромашка"

Кольоровий тиждень

Яскраво та дуже цікаво провели кольоровий тиждень діти з групи «Ромашка»

Завітала осінь до діточок

Завітала осінь і до діток I молодшої групи "Ромашка"
(вих-лі Парасунько Н.В., Зикринець С.А.) прийшла вона не сама,а з друзями білочкою та їжачком. Вони розважали малят іграми та загадками, а на заверешення усіх почастували дарами осені - смачними яблучками.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.

На изображении может находиться: 2 человека, в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и ребенок

На изображении может находиться: 2 человека, в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

Відкрите заняття

22.03.2018 р. вихователь Парасунько Н.В. провела відкрите заняття з малювання в першій молодшій групі «Ромашка», на тему "Чарівна квіточка".

В ході заняття був створений позитивний емоційний настрій, активізовано мовленнєвий розвиток і словниковий запас дітей. Було сформовано уявлення про форму, величину і кольори. В ході заняття вихователь викликав і підтримував почуття відкриття. На занятті закріпили знання про квіти, виконували завдання, малювали з використанням нетрадиційної техніки малювання - зобразили квіти за допомогою штампу. Дітлахи залишилися задоволені своїми роботами, а вихователі виявили бажання в майбутньому більше використовувати нетрадиційні техніки малювання, тому що дітям це дуже подобається.

"Маленькі волонтери "

15 листопада 2017р.

Маленькіе волонтери з д / с "Іскорка"
Сьогодні в приймальний день офіс благодійного фонду Лепта наповнився дитячим радісним сміхом. Більше 20 бешкетних хлопчаків і дівчаток з д / с "Іскорка" прийшли до нас в гості. А прийшли не просто так! Вони разом з вихователями та батьками принесли дуже багато речей, дитячих іграшок і товарів для нужденних і хворих діток.
По ініціативі вихователів Колесникової Світлани Олександрівни і Трубаєвої Тетяни Миколаївни в групі "Соняшник" був проведений благодійний проект "Долоньки допомоги".

А в молодшій ясельній групі "Ромашка" вихователі Парасунько Наталія Василівна і Зікрінец Світлана Анатоліївна провели День Доброти.
Також батьками була зібрана сума 400 грн на допомогу онкохворій
Настусі Рєзвих (5 років, пухлина печінки).
Нізкій уклін і сердечна подяка вихователям, усім батькам і малюкам за зібрану допомогу!
Запрошуємо перейняти естафету добрих справ і інші садочки та школи, адже впопереду День Інваліда і День онкохворої дитини і вони чекають нашої уваги і турботи!
З повагою Світлана Бжезицький
Тел: +38 066 218 54 34