Ясла-садок № 8 "Іскорка" м.Каховка Херсонська область

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Каталог детсадов Украины: отзывы родителей, полезные статьи о дошкольном воспитании, рекомендации психологов

Спеціалісти

Наш колектив – колектив однодумців. Спільна робота колективу закладу дошкільної освіти допомагає досягати успіхів у вихованні підростаючого покоління. Так чудово, коли педагоги наповнюють життя малюка промінчиками добра та ласки, якщо здатні збагатити оточення, в якому він росте. Адже в кожній дитині вони бачать особистість.

Колектив докладає багато зусиль, аби малята почувалися комфортно, затишно, створює повноцінне розвивальне середовище, яке б дало можливість нашим дітям розвиватись, набувати необхідних знань та умінь для життя, орієнтуватись в навколишньому світі.